DŽEMAI IR UOGIENĖS

Braškių, vyšnių, slyvų, abrikosų, erškėtuogių... O gal mandarinų? Kuris džemas skaniausias tau?

Įvairių skonių džemai atkeliauja iš Kroatijos gamintojo "Dida Boža", pelniusio daugybę apdovanojimų maisto parodose ir aklose degustacijose. Dida Boža džemai labai aromatingi ir sodraus skonio. Ekologiški džemai pagaminti ne tik iš ekologiškų uogų, bet receptūroje naudojamas ir ekologiškas cukrus. 

Džemais gardinkite pusryčių košes, jogurtus, glotnučius, naudokite kepiniuose kaip įdarą. Džemai labai tinka degustuoti su įvairiais sūriais ir kitais pieno gaminiais. Išsirink savo mėgstamiausią iš plataus asortimento. 

Aktyvūs filtrai

EKOLOGIŠKAS ERŠKĖTROŽIŲ DŽEMAS 240G.

3,60 € −10% Nuo 3,24 €

Gražus raudonųjų vaisių, vadinamų erškėtuogių kvapas, savo vietą rado Dida Boža ekologiškame erškėtuogių džeme. Ekologiškų ingredientų ir originalios receptūros džemas turi gausų vitamino C šaltinį, kuris stiprina jūsų kūną. Paragaukite subtilių šio džemo skonių ir leiskitės į naujus šio nenugalimo vaisiaus nuotykius.

EKOLOGIŠKAS FIGŲ DŽEMAS 240G.

3,60 € −10% Nuo 3,24 €

Viduržemio jūros saulėje užaugintos, ant medinių lentų džiovintos ir rankomis skintos figos suteikia šiam džemui ypatingą sodrų aromatą. Ekologiški ingredientai daro „Dida Boža“ džemą ypač įdomią visiems ekologiškų produktų gerbėjams, o jo kokybės įrodymas – daugybė apdovanojimų įvairiose maisto mugėse ir aklosiose degustacijose JAV

EKOLOGIŠKAS FIGŲ IR APELSINŲ DŽEMAS 240g.

3,60 € −10% Nuo 3,24 €

Po pirmojo kąsnio šio džiovintų figų ir šviežių apelsinų džemo, pajusite Dalmatietiškas tradicijas. Didos Božos ekologiškos figos su apelsinų užtepu paliks prisiminimus ir norą sugrįžti prie šio žaismingo skonio. Ekologiška gamyba ir ingredientai, taip pat daugybė apdovanojimų, laimėtų tarptautinėse maisto mugėse, patvirtina tai, kad tai aukščiausios...

EKOLOGIŠKAS BRAŠKIŲ DŽEMAS 240G.

3,60 € −10% Nuo 3,24 €

Saldus kaip saldžiausia pasaka, aromatingas kaip dieviškas derlius, skanus kaip gėlė iš dangaus. Leiskite savo pojūčiams patirti dievišką gomurio susiliejimą su nuostabiu Didos Božos braškių džemu. Šis nenumaldoma džemas puikiai tiks su jūsų mėgstamu kreminio pyrago įdaru, kaip įdaras jūsų mylimiems blynams ar kaip paprasti pusryčiai su duona ir pienu.

BRAŠKIŲ DŽEMAS 690G.

Nuo 5,60 €

Saldus kaip saldžiausia pasaka, aromatingas kaip dieviškas derlius, skanus kaip gėlė iš dangaus. Leiskite savo pojūčiams patirti dievišką gomurio susiliejimą su nuostabiu Didos Božos braškių džemu. Ši nenumaldoma užtepėlė puikiai tiks su jūsų mėgstamu kreminio pyrago įdaru, kaip įdaras jūsų mylimiems blynams ar kaip paprasti pusryčiai su duona ir pienu.