Karamelizuoti riešutai

Karamelizuoti riešutai - tai traškus skrudintas riešutas medaus plutelėje. Gurru.lt asortimente rasite skrudintus anakardžio, migdolo, lazdyno, žemės riešutus ir jų miksą. Karamelizuoti riešutai yra sveikas ir labai gardus užkandis visiems smaližiams. Užkandžiaukite juos per filmų vakarus, prie puodelio arbatos ar patiekite svečiams vakarėlio metu.

Karamelizuoti riešutai suteiks energijos ir papildys mitybą baltymais. Pasiimkite jų į kelionę ar darbą kaip maistingą užkandį bei pagardinkite desertus - ledus, jogurtus, glotnučius ir kita. Jei sunku apsispręsti, kurių karamelizuotų riešutų paragauti norisi labiausia, rinkitės jų mišinį. Gražiai įpakuoti tokie riešutai gali tapti valgoma dovana. 

Aktyvūs filtrai

SKRUDINTI ANAKARDŽIO RIEŠUTAI SU MEDUMI

Nuo 8,48 €
500 g 1000 g

Skrudinti anakardžio riešutai meduje - tai puikus užkandis, kai norisi kažko saldaus, bet tuo pačiu ir sveiko. Visi gerai žinome medaus naudą organizmui, o riešutai su medumi - tai tikras sveikuolių skanėstas ir energijos bomba. Receptas ypatingas tuo, kad prieš karamelizacijos procesą anakardžio riešutai yra švelniai paskrudinami. Tai duoda papildomo...