SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Ieškai naujų skonių? Kad išsirinkti būtų lengviau, šiame skyrelyje užkandžiai ir riešutai pigiau. Galime užtikrinti aukščiausios rūšies produkciją bei garantuotą šviežumo jausmą kiekviename užkandžių pakelyje. Tačiau klientus norime palepinti, tad nuolat ruošiame specialius pasiūlymus. Mėgaukis užkandžiais neišeidamas iš namų vieno mygtuko paspaudimu. Užsakymus pristatome vos per kelias dienas. 

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

MIGDOLAI BE ODELĖS

6,99 € −20% Nuo 5,59 €
500 g 1000 g

Migdolų riešutai labai naudingi mūsų organizmui. Populiariausia žinoma migdolų rūšis Nonpareil sutinkama ir mūsų šalyje. Dėl gausybės gerųjų savybių labai populiarūs sportininkų ir sveikos gyvensenos puoselėtojų tarpe. Migdolų riešutai labai vertinami dėl vitamino E ir maistinių skaidulų.

MIGDOLO RIEŠUTAI

6,99 € −15% Nuo 5,94 €
500 g 1000 g

Migdolo riešutai laikomi pačiais naudingiausiais riešutais žmogaus organizmui. Populiariausia žinoma migdolų rūšis - Nonpareil sutinkama ir mūsų šalyje. Dėl gausybės gerųjų savybių labai populiarūs sportininkų ir sveikos gyvensenos puoselėtojų tarpe.

LAZDYNO RIEŠUTAI BE LUOBELĖS (1 Class)

7,99 € −15% Nuo 6,79 €
500 g 1000 g

Lazdyno riešutai - tai vienas iš nedaugelio riešutų, kuris auga ir mūsų klimato sąlygomis. Lazdyno riešutai visiems puikiai pažystami, atrodytų paprasti, bet neprastesni savo savybėmis už kitus riešutus. Tai vieni populiariausių, gardžiausių ir vertingiausių riešutų, savyje saugantys gausybę naudingųjų medžiagų, vitaminų bei mineralų.