SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Ieškai naujų skonių? Kad išsirinkti būtų lengviau, šiame skyrelyje užkandžiai ir riešutai pigiau. Galime užtikrinti aukščiausios rūšies produkciją bei garantuotą šviežumo jausmą kiekviename užkandžių pakelyje. Tačiau klientus norime palepinti, tad nuolat ruošiame specialius pasiūlymus. Mėgaukis užkandžiais neišeidamas iš namų vieno mygtuko paspaudimu. Užsakymus pristatome vos per kelias dienas. 

Aktyvūs filtrai

EKOLOGIŠKAS ERŠKĖTROŽIŲ DŽEMAS 240G.

3,60 € −10% Nuo 3,24 €

Gražus raudonųjų vaisių, vadinamų erškėtuogių kvapas, savo vietą rado Dida Boža ekologiškame erškėtuogių džeme. Ekologiškų ingredientų ir originalios receptūros džemas turi gausų vitamino C šaltinį, kuris stiprina jūsų kūną. Paragaukite subtilių šio džemo skonių ir leiskitės į naujus šio nenugalimo vaisiaus nuotykius.

DŽIOVINTOS SLYVOS SU KAULIUKAIS

5,49 € −10% Nuo 4,94 €
500 g 1000 g

Džiovintos slyvos  - tai natūralūs džiovinti vaisiai, žinomi kiekvienam. Liaudyje žinomos kaip „žarnyno šluota“ yra puikus bei sveikas užkandis, kupinas skaidulinių medžiagų, kurios palengvins Jūsų žarnyno veiklą. Dėl slyvose esančių kauliuku jos neišsausėja, todėl labai minkštos. Riešutai ir džiovinti vaisiai tik internetinėje parduotuvėje www.gurru.lt -...