SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Ieškai naujų skonių? Kad išsirinkti būtų lengviau, šiame skyrelyje užkandžiai ir riešutai pigiau. Galime užtikrinti aukščiausios rūšies produkciją bei garantuotą šviežumo jausmą kiekviename užkandžių pakelyje. Tačiau klientus norime palepinti, tad nuolat ruošiame specialius pasiūlymus. Mėgaukis užkandžiais neišeidamas iš namų vieno mygtuko paspaudimu. Užsakymus pristatome vos per kelias dienas. 

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

MIGDOLAI BE ODELĖS

6,99 € −20% Nuo 5,59 €
500 g 1000 g

Migdolų riešutai labai naudingi mūsų organizmui. Populiariausia žinoma migdolų rūšis Nonpareil sutinkama ir mūsų šalyje. Dėl gausybės gerųjų savybių labai populiarūs sportininkų ir sveikos gyvensenos puoselėtojų tarpe. Migdolų riešutai labai vertinami dėl vitamino E ir maistinių skaidulų.

MIGDOLO RIEŠUTAI

6,99 € −10% Nuo 6,29 €
500 g 1000 g

Migdolo riešutai laikomi pačiais naudingiausiais riešutais žmogaus organizmui. Populiariausia žinoma migdolų rūšis - Nonpareil sutinkama ir mūsų šalyje. Dėl gausybės gerųjų savybių labai populiarūs sportininkų ir sveikos gyvensenos puoselėtojų tarpe.

DŽIOVINTOS KRIAUŠĖS BE PRIDĖTINIO CUKRAUS

7,99 € −20% Nuo 6,39 €
500 g 1000 g

Natūralios, aromatingos, saldžios ir labai skanios  - saulėje džiovintos kriaušės be pridėtinio cukraus. Tikras smaližių džiaugsmas! Džiovintos kriaušės - tai vaisius, kuris „neužsistovės“ Jūsų lentynose. Džiovinti vaisiai internetu www.gurru.lt – didelis prekių asortimentas ir gera kaina kasdien!