Natūralūs riešutai

Natūralūs riešutai - augalinis maistas, vienas geriausių baltymų ir energijos šaltinių. Šviežūs, sveiki, chemiškai neapdoroti riešutai be cukraus, prieskonių ir konservantų. Ilgametė Gurru.lt gamybinė patirtis užtikrina nepriekaištingą riešutų kokybę. 

Natūraliuose riešutuose gausu mineralų ir vitaminų, sveikųjų riebiųjų rūgščių, skaidulų naudingų mūsų organizmui. Riešutus reikėtų įtraukti į kasdienę mitybą kaip maistingą užkandį. Jie pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, padeda išvengti įvairių ligų ir stiprina imunitetą. Be to, gausus geležies kiekis riešutuose paverčia juos puikia mėsos alternatyva. 

Kiekvienos rūšies riešutai stiprina organizmą skirtingai, todėl pasirinkite ne tik pagal skonį, bet ir poveikį. Pavyzdžiui, migdolai yra kalcio, magnio ir kalio šaltinis, stiprina kraujotakos sistemą ir širdį, padeda sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje. Tuo tarpu graikiniai riešutai gerina atmintį, smegenų veiklą ir stiprina imunitetą. Lazdyno riešutai nepakeičiamas magnio ir vitamino B šaltinis, reikalingas nervų sistemai. 

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

LAZDYNO RIEŠUTAI BE LUOBELĖS (1 Class)

7,99 € −15% Nuo 6,79 €
500 g 1000 g

Lazdyno riešutai - tai vienas iš nedaugelio riešutų, kuris auga ir mūsų klimato sąlygomis. Lazdyno riešutai visiems puikiai pažystami, atrodytų paprasti, bet neprastesni savo savybėmis už kitus riešutus. Tai vieni populiariausių, gardžiausių ir vertingiausių riešutų, savyje saugantys gausybę naudingųjų medžiagų, vitaminų bei mineralų. 

PISTACIJŲ BRANDUOLIAI

Nuo 14,49 €
500 g 1000 g

Lukštentos pistacijos arba tiesiog pistacijų branduoliai patogus valgyti ir maistingas užkandis. Žinoma, lukštentos pistacijos kitiems prarandą visą žavesį, jei nėra įtraukiančio gliaudymo proceso. Šios pistacijos yra natūralios, lukštentos. Manoma, kad pistacijų pavadinimas kilęs iš Persų tautos. Būtent Persijoje pistacijos ko ne svarbiausias kultūrinis...

MIGDOLO RIEŠUTAI

6,99 € −10% Nuo 6,29 €
500 g 1000 g

Migdolo riešutai laikomi pačiais naudingiausiais riešutais žmogaus organizmui. Populiariausia žinoma migdolų rūšis - Nonpareil sutinkama ir mūsų šalyje. Dėl gausybės gerųjų savybių labai populiarūs sportininkų ir sveikos gyvensenos puoselėtojų tarpe.

MIGDOLAI BE ODELĖS

6,99 € −20% Nuo 5,59 €
500 g 1000 g

Migdolų riešutai labai naudingi mūsų organizmui. Populiariausia žinoma migdolų rūšis Nonpareil sutinkama ir mūsų šalyje. Dėl gausybės gerųjų savybių labai populiarūs sportininkų ir sveikos gyvensenos puoselėtojų tarpe. Migdolų riešutai labai vertinami dėl vitamino E ir maistinių skaidulų.

GRAIKINIAI RIEŠUTAI

8,39 € −15% Nuo 7,13 €
500 g 1000 g

„Maistas smegenims“ taip taip tai jie – graikiniai riešutai. Nuo seno žinoma šių riešutų teikiama nauda smegenų veiklai. Ir tai nieko bendro neturi su panašia forma kaip smegenys, tai tiesiog gamtos sutvertas stebuklas su savo ypatingomis maistinėmis savybėmis.