RIEŠUTAI

Riešutai internetu - platus pasirinkimas ir nepriekaištinga kokybė. Dar niekada nebuvo taip paprasta gauti savo norimą užkandį - tik vieno mygtuko paspaudimas ir tu jau mėgaujiesi naujais skoniais neišeidamas iš namų. 

Riešutai yra labai maistingas užkandis, kuris suteikia energijos ir sotumo jausmą. Jų sudėtyje gausu organizmui taip reikalingų mineralų ir vitaminų. Sauja riešutų išgelbės praalkusius tarp pagrindinių valgymų bei pagardins patiekalus ar desertus. 

Gurru tai neatsitiktinumas mūsų pavadinime, Gurru - tai žinojimas. Turėdami ilgametę gamybinę patirtį galime užtikrinti nenutrūkstamų procesų eigą bei greitą pristatymą. Esame gerai įvaldę laiko patikrintus gamybinius procesus, kurių dėka galime užtikrinti aukščiausios rūšies produkciją bei garantuotą šviežumo jausmą kiekviename užkandžių pakelyje.

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

GRAIKINIAI RIEŠUTAI

8,39 € −15% Nuo 7,13 €
500 g 1000 g

„Maistas smegenims“ taip taip tai jie – graikiniai riešutai. Nuo seno žinoma šių riešutų teikiama nauda smegenų veiklai. Ir tai nieko bendro neturi su panašia forma kaip smegenys, tai tiesiog gamtos sutvertas stebuklas su savo ypatingomis maistinėmis savybėmis.

MIGDOLO RIEŠUTAI

6,99 € −10% Nuo 6,29 €
500 g 1000 g

Migdolo riešutai laikomi pačiais naudingiausiais riešutais žmogaus organizmui. Populiariausia žinoma migdolų rūšis - Nonpareil sutinkama ir mūsų šalyje. Dėl gausybės gerųjų savybių labai populiarūs sportininkų ir sveikos gyvensenos puoselėtojų tarpe.

PISTACIJŲ BRANDUOLIAI

Nuo 14,49 €
500 g 1000 g

Lukštentos pistacijos arba tiesiog pistacijų branduoliai patogus valgyti ir maistingas užkandis. Žinoma, lukštentos pistacijos kitiems prarandą visą žavesį, jei nėra įtraukiančio gliaudymo proceso. Šios pistacijos yra natūralios, lukštentos. Manoma, kad pistacijų pavadinimas kilęs iš Persų tautos. Būtent Persijoje pistacijos ko ne svarbiausias kultūrinis...

LAZDYNO RIEŠUTAI BE LUOBELĖS

Nuo 7,49 €
500 g 1000 g

Lazdyno riešutai - tai vienas iš nedaugelio riešutų, kuris auga ir mūsų klimato sąlygomis. Lazdyno riešutai visiems puikiai pažystami, atrodytų paprasti, bet neprastesni savo savybėmis už kitus riešutus. Tai vieni populiariausių, gardžiausių ir vertingiausių riešutų, savyje saugantys gausybę naudingųjų medžiagų, vitaminų bei mineralų.