RIEŠUTAI

Riešutai internetu - platus pasirinkimas ir nepriekaištinga kokybė. Dar niekada nebuvo taip paprasta gauti savo norimą užkandį - tik vieno mygtuko paspaudimas ir tu jau mėgaujiesi naujais skoniais neišeidamas iš namų. 

Riešutai yra labai maistingas užkandis, kuris suteikia energijos ir sotumo jausmą. Jų sudėtyje gausu organizmui taip reikalingų mineralų ir vitaminų. Sauja riešutų išgelbės praalkusius tarp pagrindinių valgymų bei pagardins patiekalus ar desertus. 

Gurru tai neatsitiktinumas mūsų pavadinime, Gurru - tai žinojimas. Turėdami ilgametę gamybinę patirtį galime užtikrinti nenutrūkstamų procesų eigą bei greitą pristatymą. Esame gerai įvaldę laiko patikrintus gamybinius procesus, kurių dėka galime užtikrinti aukščiausios rūšies produkciją bei garantuotą šviežumo jausmą kiekviename užkandžių pakelyje.

Aktyvūs filtrai

BARBEKIU SKONIO ŽEMĖS RIEŠUTAI TRAŠKIAME APVALKALE

Nuo 3,00 €
500 g 1000 g

Žemės riešutai apvalkale - traškios luobelės barbekiu skonio patale. Pasiilgai skonio, kuris primena vasarą ir gardžius kepsnius gamtoje? Kiek neįprasta, bet puikiai deranti kombinacija. Puikus greitas užkandis užklupus netikėtai svečių kompanijai. Jo didenybė sūdyti žemės riešutai – skonių klasika.