• %
PISTACIJŲ BRANDUOLIAI

PISTACIJŲ BRANDUOLIAI

Lukštentos pistacijos arba tiesiog pistacijų branduoliai patogus valgyti ir maistingas užkandis. Žinoma, lukštentos pistacijos kitiems prarandą visą žavesį, jei nėra įtraukiančio gliaudymo proceso. Šios pistacijos yra natūralios, lukštentos.

Manoma, kad pistacijų pavadinimas kilęs iš Persų tautos. Būtent Persijoje pistacijos ko ne svarbiausias kultūrinis ir kulinarinis paveldas. Pistacijų riešutų nauda sveikatai begalinė, kaip ir daugelio kitų riešutų. 

Rinktis svorį: 500g
14,49 €
Su mokesčiais
Kiekis

Ar žinai, kad kuo riešutas žalesnis, tuo jo maistinė vertė turtingesnė? Gurru.lt atrenka aukščiausios kokybės riešutus ir užtikrina jų šviežumą. 

Kaip ir daugelis riešutų, lukštentos pistacijos teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių veiklą. Pistacijų riešutai tikra antioksidantų bomba. Palengvina organizmo atsistatymą po didelių krūvių. 30 g - būtent tiek užtenka šių riešutų per dieną, kad gautumėte visas reikalingas medžiagas sveikesniam organizmui. 

Energinė ir maistinė vertė 100 g: 620 kcal/2594 kJ, riebalų 45,4 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 5,5 g, angliavandenių 27,5 g, iš kurių cukrų 7,6 g, baltymų 20,3 g, druskos 0,01 g.

Sudedamosios dalys: pistacijų RIEŠUTŲ branduoliai. Sudėtyje yra RIEŠUTŲ. Laikyti sausoje, švarioje ir vėsioje vietoje. Laikymo temperatūra: nuo 0°C iki 20°C.

R000014
9 Prekės

Charakteristikos

Pakuotės svoris
500 g
1000 g

We are the best

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję straipsniai