• %
LAZDYNO RIEŠUTAI BE LUOBELĖS

LAZDYNO RIEŠUTAI BE LUOBELĖS

Lazdyno riešutai - tai vienas iš nedaugelio riešutų, kuris auga ir mūsų klimato sąlygomis. Lazdyno riešutai visiems puikiai pažystami, atrodytų paprasti, bet neprastesni savo savybėmis už kitus riešutus. Tai vieni populiariausių, gardžiausių ir vertingiausių riešutų, savyje saugantys gausybę naudingųjų medžiagų, vitaminų bei mineralų. 

Rinktis svorį: 500g
7,49 €
Su mokesčiais
Kiekis

Lazdyno riešutai kaina labai panašūs su graikiniais riešutais ar migdolais. Negliaudyti lazdyno riešutai kaina būna pigesni už gliaudytus dėl mažesnio grynojo riešutų kiekio, bet tai nei kiek nekeičia fakto, kad jie išlieka vieni iš mėgstamiausių vartotojų tarpe. Jų nauda organizmui siejama su gausiu vitamino E ir B6 kiekiu. Kaip ir visuose riešutuose, taip ir lazdyno riešutuose, gausu lecitino, kuris gerina smegenų veiklą.

Lazdynų riešutai rekomenduojami sergantiems cukriniu diabetu. Rekomenduojama paros norma 25-30 g.

Energinė ir maistinė vertė 100 g: 645 kcal/2701 kJ, riebalų 60,8 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 4,5 g, angliavandenių 7,0 g, iš kurių cukrų 4,3 g, baltymų 15,0 g, druskos 0 g.

Sudedamosios dalys: lazdyno RIEŠUTAI gliaudyti. Sudėtyje yra RIEŠUTŲ. Laikyti sausoje, švarioje ir vėsioje vietoje. Laikymo temperatūra: nuo 0°C iki 20°C.

R000010
20 Prekės

Charakteristikos

Pakuotės svoris
500 g
1000 g

We are the best

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.